PCI-E NGFF ( M. 2 A/E Taustiņš), lai PCIe 3.0 x16 paplašinājuma extender kabelis, Leņķveida PCI-Express PCIe x1 x4 x8 x16

€17.73 €16.85 Piegāde par brīvu

Tagi: pci express x1, kartes stāvvada, pcie x1, dell pcie stāvvada, mini pcie, pcie express x16 stāvvada, ilgi pcie kabelis, 560d, stāvvadu, pcie x8.

Apraksts

  • Veids: PCI-E Stāvvada
  • Modeļa Numurs: r53
  • Produkti Statusu: Sastāvs
  • Zīmola Nosaukums: VDA-Link
  • Iepakojums: No

VDA-Link PCI 3.0 x16, lai M. 2 Taustiņu A. E. pagarinātāja Vads

Firmas nosaukums: VDA-LINK

Produkta nosaukums: PCIe x16, lai M. 2_A.E.pagarinātāja vads

Produkts modelis: R53SF , R53SL , R53SR

Pārsūtīšanas ātrums: PCIe 3.0 x1 pilnu ātrumu, 8G/bps (Maks.)

Stieples garums: 3 ~ 100 cm, garums var tikt pielāgota,

Pieteikums: PCIe x16 video grafikas kartes, lai M. 2 A. E extender

VDA PCIe Džemperis produktu Daļas Numurs Apraksts:

Kabeļa garums Apraksts:

Garums vadu attiecas uz daļu no redzamā stieples.Tas nesatur PCB un savienotājs.Par vadu garums, lūdzu, skatiet 5cm zila bultiņa attēlā zemāk.

Piezīme: Šis produkts neatbalsta grāmatiņa ārējiem!!!

Produkta priekšrocības:

1. Vadu priekšrocības, izmantojot vācu patentēta importēti stieples, izmantojot Taivānas importē Augstas kvalitātes savienotājs, augsto frekvenču atbalstu, PCI-E 3.0 stabilu pārskaitījumu.

2. Kabeļa garums priekšrocības, no 5 cm līdz 1 m, stieples garumu var pielāgot saskaņā ar klientu vajadzībām.

3. Atšķirīgu signālu nav, izmantojot dizainu, nav signāla vājināšanās traucējumus problēma parazitāras kapacitātes un parazitāras induktivitāte, un nav CAF mikro īssavienojumu, un produkts ir izturīgs.

4. Produkts izmanto augstas kvalitātes materiālus, PCB izgatavošanas precizitāte, vara biezums ir sabiezinātas, lai 1oz, zelta pirkstu zelta saturs ir pietiekams, gold-plated kājām ir labi, elektrisko vadītspēju, kas var samazināt zilā ekrāna avārija, ko izraisa palielinātu oksidācijas un rūsas izturība.Signāla pārraidi ir stabils ar pilnu ātrumu, un nav saderības problēmas.

5. Kabeļu, ko izmanto pats produkts ir ļoti izturīgs.Tas ir aizsargāts ar PHB starplikas ar biezumu 3mm pie metāla metināšanas punktu, un ir piestiprināts ar skrūvēm un skrūvēm ar uzgriežņiem.Produkts ir spēcīga un uzticama, izturīga pret velkot, pret traucējumiem, un tas nedrīkst būt bojāts.Nagu problēma.Vadu var smilga un salocīts, neietekmējot izmantot.

6. PCB krūmu un tauku dizains, krūmu nebūs iestrēdzis uz grafikas karti, pievieno taukus un ilgi dizaina, lai valde būtu vieglāk uzstādīt, samazinot iespēju bojāt.

Q&A:

Vai ir kāds EMI ekranēšanas par Kabeli?

Paplašinātājs izmanto jaunāko materiālu, EMI ekranēšanas ar pieciem vienīgais dzīvoklis kabeļi dizains.Šī tehnika ļauj katru kabeli, lai būtu pilnībā nosegts ar elektromagnētisko traucējumu ekranēšanai veic ar polimēru, lai nodrošinātos pret ienākošo vai izejošo emisijas elektromagnētiskās frekvences, līdz minimumam samazinātu traucējumu, un degradāciju, par veiktspēju un samazinātu svaru paplašinātāju.

iepakojums

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Novērtējums: 5.00 out of 5 (1 votes)

Pievienot atsauksmi

Novērtējums