Cynomorium, Cynomorium Songaricum,herba Cynomorii Vīriešiem,CYNOMORII HERBA,Suoyang CYNOMORII HERBA Songaria Cynomorium Herb

€19.41 €16.89 Piegāde par brīvu

Tagi: modes jaka vīriešiem, vīriešiem, dzirnavas herb, vīrieši kapsula, amerikas meitene lelle, vīriešu džemperis, bri, nezāļu herbe, bio garšaugi, biloba.

Apraksts

  • Veids: spīdums
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  • Izmantošana: Iestāde

Cynomorium ir sekas barojošs nieres yang, barojot būtība un asinis, un mitrināšana zarnas.To bieži lieto, lai ārstētu simptomus, piemēram, nepietiekamu nieru yang, deficīts būtība un asinis, neauglība, vāja, vidukļa un ceļiem, sausas zarnas un aizcietējums.To var arī izmantot, lai ārstētu hroniskas gastrīts, pārtikas uzkrāšanu, impotence, un fizisku vājumu.

Efektivitāti un lomu Cynomorium

1. Nieru nepietiekamību un yang wei yi nakts emisijas, vīriešu neauglība, sieviešu neauglību.To bieži izmanto ar Cistanche, ķīļa, zīdkoka ogu, aveņu, un Poria,

2. Mazspēja, aknu un nieru, deficīts būtība un asinis, distrofija muskuļus un kaulus, kā rezultātā vājums kājas un pēdas, vājums kājām, un nogurums no kauliem.Tas bieži vien ir saderīgs ar rehmannia, tīģeris, kauls, bruņurupuča bruņas, gliemežvāki un anemarrhena.

3. Mazspēja nieru yang, deficīts būtība un asinis, aizcietējumiem sausas zarnas un ķermeņa šķidrumos.To var izmantot arī ar zīdkoka ogas.

iepakojums

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Novērtējums: 0 out of 5 (0 votes)

Pievienot atsauksmi

Novērtējums